Καλώς ήλθατε στο αρχείο τουρνουά του chess-results.com

Το Chess-Results.com είναι ένας ισχυρός και αφοσιωμένος τόπος για σκακιστικά αποτελέσματα.

Το αρχείο τουρνουά του chess-results.com περιέχει περισσότερα από 260.000 τουρνουά από όλον τον κόσμο, από εσωτερικά τουρνουά συλλόγων μέχρι Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα και Ολυμπιάδες. Αυτό καθίσταται εφικτό χάρη στο πρόγραμμα Swiss-Manager, ένα πρόγραμμα διαχείρισης για σκακιστικά τουρνουά, άμεσα συνεργαζόμενο με το chess-results.com.

Αναζήτηση τουρνουά

Εδώ μπορείτε να αναζητήσετε ένα τουρνουά και να δείτε/εκτυπώσετε/εξαγάγετε στο Excel τα τελικά αποτελέσματα, τα αποτελέσματα ανά γύρο, πίνακες κ.α.

Αναζήτηση παίκτη

Εδώ μπορείτε να βρείτε όλα τα τουρνουά στα οποία έχει συμμετάσχει ένας παίκτης και να δείτε/εκτυπώσετε/εξαγάγετε στο Excel όλα τα στοιχεία για τον παίκτη και τα τουρνουά.

Αναζήτηση παρτίδας

Εδώ μπορείτε να αναζητήσετε παρτίδες και να τις δείτε ή να τις κατεβάσετε σε μορφή PGN.

Επικοινωνία

Για ερωτήσεις, προτάσεις και παρατηρήσεις παρακαλώ στείλτε μου (Heinz Herzog) ένα E-mail στο :
contact@chess-results.com (Παρακαλώ σε Αγγλικά ή Γερμανικά)

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Α/ΑΤουρνουάΧΩΡσημαίαΤελευταία ενημέρωση
1International Chess Open Graz 2018 A AUT
2 Λεπτά
2Первенство Архангельска по шахматам, Д13 RUS
3 Λεπτά
3XIX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Esc Josefa Óbido Grupo C - Juvenis 21 fevereiro 2018 - Óbidos - Nascidos em 2003 - 2000 POR
4 Λεπτά
4Torneo Interno CEIP Fuencisla 2018 ESP
4 Λεπτά
5Polufinale prvenstva Srbije u sahu zene 2018. g. SRB
5 Λεπτά
6Чемпионат г. Астаны среди сеньоров (1953 г.р. и старше) KAZ
7 Λεπτά
7IV Open Internacional Sub 2200 Indalo de Almería Válido Elo FIDE/FEDA/FADA ESP
8 Λεπτά
8XVI Campeonato de Málaga de Ajedrez Relampago 2018 ESP
12 Λεπτά
9Первенство Архангельска по шахматам, М11 RUS
12 Λεπτά
10Championnat de Tunisie Individuel féminin 2018 TUN
13 Λεπτά
112nd BCA Kids Chess Tournament 2018 - U10 BRN
13 Λεπτά
12Torneo Infantil Teba VI Circuito Infantil de Málaga ESP
14 Λεπτά
132ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ Α.Π.Ο. "ΚΟΤΙΝΟΥ" - Σ.Ο. ΙΚΑΡΙΑΣ : ΚΑΘ. ΔΕΥΤΕΡΑ 19/2 ώρα 17.00 GRE
14 Λεπτά
14LVII Campeonato Brasileiro Feminino - FINAL 2017 BRA
15 Λεπτά
152ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ Α.Π.Ο. "ΚΟΤΙΝΟΥ" - Σ.Ο. ΙΚΑΡΙΑΣ : ΚΑΘ. ΔΕΥΤΕΡΑ 19/2 ώρα 17.00 GRE
16 Λεπτά
16აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 16 წლამდე ჭაბუკთა შორის GEO
16 Λεπτά
174th Kanyakumari Intl FIDE Rated(Below 1500)Chess Tmt-2018 Tot Prize Rs2,40,000/- 23-25 Feb 2018; Dorm Acc @ College; Contact Mr.M Ephrame 9994029796, 9952499706 IND
17 Λεπτά
18Februarski brzopotezni turnir ŠK "Niš" - Niš, 28.02.2018.god., 18h - Minimalni nag. fond: 4.000 din. SRB
19 Λεπτά
19Первенство Архангельска по шахматам, Д11 RUS
19 Λεπτά
20Final Phase Olympiad Qualifiers - Ladies Section KEN
20 Λεπτά
21აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის GEO
21 Λεπτά
22Sliema Fast Chess 2nd Edition MLT
22 Λεπτά
231er Torneo Centro Magno 2018 MEX
24 Λεπτά
24PRIMER TORNEO IN MEMORIAM DE FERNANDO JAVER RABIE(Domingo 25 de Febrero) CHI
24 Λεπτά
25Cupa Complex Sophia Comanesti 2018 ROU
24 Λεπτά
26Torneo Clausura Verano 2018 - Cat. A PER
24 Λεπτά
27Herzliya Winter 2018 Under 2000 ISR
27 Λεπτά
28Cupa Martisor-U14-Buzau-2018 ROU
30 Λεπτά
29Cupa Martisor-U08-Buzau-2018 ROU
32 Λεπτά
30Cupa Martisor-U10-Buzau-2018 ROU
32 Λεπτά
31Match Ragger vs Nisipeanu AUT
33 Λεπτά
32GEO Women 75th Ch GEO
35 Λεπτά
332ª Concentração Xadrez Juvenis POR
35 Λεπτά
342ª concentração Xadrez Infantis Iniciados POR
36 Λεπτά
35Memory of Nebesna Sotnya-2018 (rapid) UKR
43 Λεπτά
36Чемпионат г.Астаны среди сеньоров (1968 г.р. и старше) KAZ
43 Λεπτά
37იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის GEO
43 Λεπτά
38Первенство Архангельска по шахматам, М9 RUS
44 Λεπτά
39UAE Teams Chess CH.2018 Girls(U10) UAE
45 Λεπτά
402018年全国国际象棋青少年锦标赛(个人) 暨第26届"李成智杯"全国少年儿童冠军赛 女子8岁组 CHN
45 Λεπτά
41Tbilisi U16 Ch Boys GEO
46 Λεπτά
42Первенство Владимирской области среди юношей RUS
46 Λεπτά
43Этап Кубка России по шахматам среди юношей до 15 лет в рамках фестиваля «Кубок Минина и Пожарского 2018» RUS
51 Λεπτά
44International Chess Open Graz 2018 B AUT
53 Λεπτά
45Qazvin Fajr Cup 1396 IRI
54 Λεπτά
46Первенство города Ханты-Мансийска среди девочек до 9 лет RUS
54 Λεπτά
47იმერეთის ჩემპიონატი 16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის GEO
56 Λεπτά
48Zimný turnaj GPX, BOJNICE SVK
57 Λεπτά
49იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე გოგონათა შორის GEO
57 Λεπτά
50Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 ARM
58 Λεπτά