Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
12-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 1 Hours 40 Min.
23-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 1 Hours 40 Min.
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 1 Hours 40 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 1 Hours 41 Min.
5T. Petrosyan Chess House Final U12 1 Hours 42 Min.
6T.Petrosyan Chess House Final U10 2 Hours 4 Min.
7Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 2 Hours 29 Min.
82 Razryad Hrazdan 3 Hours 10 Min.
9Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 3 Hours 20 Min.
10 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Hours 37 Min.
11III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 3 Hours 52 Min.
12Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 4 Hours 4 Min.
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 4 Hours 9 Min.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 4 Hours 11 Min.
15Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 4 Hours 24 Min.
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 4 Hours 27 Min.
17CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 4 Hours 36 Min.
18T.Petrosyan Chess House Final U08 6 Hours 33 Min.
193 razryad Hrazdan 1 Days 3 Hours
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 2 Days
21Chess School of Abovyan is 10 year! 2 Days 20 Hours
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 3 Days 3 Hours
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 Days 6 Hours
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 Days 6 Hours
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 4 Days 9 Hours
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 5 Days 5 Hours
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 5 Days 6 Hours
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 Days 6 Hours
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 7 Days 4 Hours
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 Days 5 Hours
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 8 Days 2 Hours
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 8 Days 2 Hours
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 8 Days 3 Hours
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 8 Days 5 Hours
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 9 Days 4 Hours
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Days 6 Hours
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 Days 5 Hours
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 Days 5 Hours
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 14 Days 1 Hours
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 16 Days 4 Hours
41Autumn - 2017 18 Days 4 Hours
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 Days 3 Hours
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 Days 4 Hours
442nd Yerevan Open 23 Days 4 Hours
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 26 Days 3 Hours
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 26 Days 6 Hours
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 28 Days 8 Hours
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 29 Days 3 Hours
49Tournament dedicated to Independence Day 29 Days 5 Hours
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 29 Days 7 Hours
Advertisement