Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
1Kadetski gp 2 turnir Crveni Krst OŠ Kralj Petar I, 21.oktobar 10:00, dolazak do 9:30 !!! 1 Hours 20 Min.
2ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - субота 21.10.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 1 Hours 38 Min.
3XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 1 Hours 49 Min.
4Memorijal Dragan Ilijašev rapid turnir 2017 Čoka 2 Hours 52 Min.
555. TRADICIONALNI OKTOBARSKI MEDJUNARODNI TURNIR SLEPIH I SLABOVIDIH 4 Hours 17 Min.
6DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 6 Hours 8 Min.
7Drzavno prvenstvo OSI 2017 9 Hours 10 Min.
8Srbija 1 Blitz - Novi Sad 12.11.2017 18 Hours 13 Min.
9IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 18 Hours 14 Min.
10GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 18 Hours 14 Min.
11Srbija 2 Blitz - Novi Sad 14.11.2017 18 Hours 14 Min.
12Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 18 Hours 14 Min.
13Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 18 Hours 15 Min.
14Srbija 3 Blitz - Novi Sad 17.11.2017 18 Hours 15 Min.
15GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 18 Hours 15 Min.
16IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 18 Hours 15 Min.
17Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 18 Hours 16 Min.
18IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 18 Hours 16 Min.
19Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 18 Hours 16 Min.
20GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 18 Hours 16 Min.
21IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 18 Hours 17 Min.
22Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 18 Hours 17 Min.
23GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 18 Hours 17 Min.
24IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 18 Hours 17 Min.
25X jubilarni brzopotezni turnir Jelasnica 2017 - GP 6 GSS Nisa Jelašnica - OŠ Đura Jakšić 31.10.2017. 18:15 18 Hours 33 Min.
26Rapid turnir SOKO 2017-56 Četvrtak, 19.oktobar 16:45 OŠ Dušan Radović 20 Hours 4 Min.
27Liga CS Jug 2017 22 Hours 2 Min.
28VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice starije 23 Hours 47 Min.
29VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice mladje 23 Hours 47 Min.
30VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci stariji 23 Hours 48 Min.
31VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci mladji 23 Hours 49 Min.
32Polufinalni turnir 86. prvenstva Novog Sada 1 Days 5 Hours
333. Memorijalni turnir "Bozidar Kicovic - Kica" 1 Days 7 Hours
343. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 1 Days 8 Hours
35Cugerčić 2 - predškolci, I i II razred 18.10.2017. 19:00 OŠ Dušan Radović 1 Days 21 Hours
363. OTVORENO PRVENSTVO PENZIONERA - BAČKA TOPOLA 18.10.2017. SART 9,30 1 Days 21 Hours
37III liga Beograda - 2017 2 Days 2 Hours
38Sportski susreti Jagodina 2017 2 Days 22 Hours
39Severnobanatska liga 2017. - Zrenjanin 3 Days
40Severnobanatska liga 2017. - Kikinda 3 Days 1 Hours
41Kvalitetna liga Beograda - 2017 3 Days 2 Hours
42I liga Beograda - 2017 3 Days 7 Hours
437.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 3 Days 22 Hours
447.kadetsko prvenstvo Sumadije u sahu - pojedinacno 3 Days 22 Hours
45IV Trofej Vidikovca Grupa do 8 god. (2009. i 2010.) 3 Days 23 Hours
46II liga Beograda - 2017 3 Days 23 Hours
47Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017 4 Days 2 Hours
481. Ekipno prvenstvo Backe Topole u ubrzanom sahu - 04.11.2017 4 Days 18 Hours
49"Memorijalni rapid turnir Milan Radosavljevic 2017" 4 Days 20 Hours
50Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 4 Days 20 Hours
Advertisement